Výklad andělských karet na týden 13. 6.-19. 6. 2022

14.06.2022

V tomto týdnu jsme vyzýváni k tomu, abychom si jasně přiznali vše, co nás tíží, ať už se jedná o naše vnitřní rozpoložení ve formě obav a strachů, že se třeba něco nedaří tak, jak si přejeme, že nevidíme další způsoby řešení, nebo jde přímo o životní oblasti, ve kterých nejsme spokojení. Už tím, že si to sami přiznáme, se totiž osvobodíme a dáme průchod energii, která byla tím, že jsme to v sobě drželi uzamčené, zastavena a věci se nehýbaly.

Vše, co prožíváme, je výsledkem našich předchozích rozhodnutí a myšlenek, kterým jsme dali energii, a stejně tak i nyní máme svobodnou volbu, jak se rozhodneme k záležitostem v našem životě postavit a jaké myšlenky do něj pozvat. Sklenici z poloviny naplněnou vodou můžeme také vidět jako poloprázdnou, záleží na nás, jak ji chceme vnímat. Máme možnost ze sebe vypustit vše, co nás svazuje a rozhodnout se pro změny, které je nutné učinit, abychom mohli žít přesně to, co si přejeme.

Poselství další karty krásně navazuje na to první, neboť nám říká, že pokud budeme ochotni danou situaci pustit a odevzdat ji Bohu (Zdroji), otevřeme tím dveře zázračným řešením. Teprve tehdy, kdy uvolníme sevření, jsme schopni vidět i jiné možnosti, způsoby a zaujmout k tomu, co řešíme, jiný přístup. Jakmile přestaneme celou záležitost "držet", energie se uvolní a následně se vše bude moci rozběhnout. Můžeme tak snadněji vnímat svou intuici, která nám jasně říká, co máme udělat, nebo co dělat nemáme a také lépe spatřit znamení, jež nám chodí do cesty (o čemž vypovídá i další karta) jednak v podobě vedení a dále i jako potvrzení toho, že jsou naše myšlenky a nápady správné, že jdeme správnou cestou a že jsme v souladu se svým srdcem. Můžeme přímo dostávat andělská znamení (nikoli pouze v tomto týdnu) prostřednictvím různých situací a symbolů, například nalezení peříčka, mince, prolétnutí motýla nebo přilétnutí ptáčka při určité myšlence, opakující se čísla, obrazy, nápady, vize atd.

Pro tento týden je nám doporučeno, abychom pečovali o své tělo a abychom ho zbavili jedů. Máme tak do svého jídelníčku zařadit zdravou stravu a nápoje (lze provést očistnou kůru pomocí bylin), vyhnout se tomu, co je nezdravé (eliminovat přísun alkoholických nápojů, kávy, nikotinu, cukru atd.), zaměřit se na kosmetické prostředky, které používáme a vyzkoušet alternativu z darů naší přírody (oleje na pleť, zábaly na vlasy z přírodních zdrojů apod.), dopřávat si pohyb a cvičení, detoxikační koupel ve slané vodě, masáže a to, co nám dělá dobře. Také to znamená pročistit své myšlenky a zbavit se těch, které nás strhávají (zmiňované strachy a obavy) a přestat se stresovat.

Vše, co si dáváme do těla prostřednictvím stravy a kůže a zda svému tělu poskytujeme dostatek pohybu a relaxace, má vliv na to, jak se cítíme, kolik energie a jaké myšlenky máme. Nezdravá výživa podporuje stres a stres zase podporuje negativní myšlenky. A negativními myšlenkami si zase přitahujeme ty další negativní, jejichž zrcadlem je pak to, co se nám v životě děje. To vše se také odráží na naší schopnosti vnímat své vnitřní vedení a též vedení Shůry, včetně zmíněných znamení. Vše je se vším propojené. Neznamená to, že máme hned přestat jíst vše, na co jsme byli dosud zvyklí a cvičit každý den, ale postupně činit potřebné kroky vedoucí ke zlepšení.

Karty poukazující na očištění těla a mysli vypadly z obou balíčků, kdy zrovna v tomto týdnu (14. 6.) je úplněk ve znamení Střelce (na něž má větší vliv), tedy období, během kterého se máme zbavovat všeho, co nám neprospívá. Avšak i zde platí, že máme svobodnou volbu rozhodnutí, co chceme ve svém životě přijímat.

Další karta nás vybízí, abychom se udržovali v pocitu radosti. V souvislosti s předchozími kartami vnímám sdělit poselství, že si máme vybrat tu cestu, která nás činí radostnějšími a zbavit se všeho, co nám bere radost a svobodu (viz první karta). Pokud jsme na vlně radosti, ocitáme se na vysokých vibracích, a tím si zase přitahujeme to další šťastné. Věnujme se činnostem, které nám přinášejí radost a naplnění, neboť v těchto okamžicích jsme plně ponořeni v přítomném okamžiku, přestáváme myslet na to, co nám v životě nevyhovuje a co právě řešíme. Tím se od situace odpoutáváme a dáváme průchod energii a vedení, které můžeme následně spatřit a udělat potřebné kroky ke změně.

Radovat se však také můžeme i z toho, co již ve svém životě máme. Zdraví, pospolitost rodiny, střecha nad hlavou, dostatek jídla, příjem peněz, a jistě bych mohla pokračovat, totiž nemusí být pro každého samozřejmostí.

Mějme otevřené srdce a sami dávejme to, co chceme dostávat. To, že se na někoho přes den usmějeme nebo někomu podržíme dveře, nás přece nic nestojí. Budeme tak mít skvělý pocit a za náš čistý úmysl se i nám dostane požehnání v podobě toho, co budeme zrovna my v danou chvíli potřebovat. Takto můžeme radost ve světě násobit a tvořit ho šťastnějším.

⁎⁎⁎

Vždy máme možnost volby, co si k sobě do života pustíme a také to, co z něj vypustíme, neboť to naplnilo svůj účel a nyní nás to již nečiní šťastnými. Krom toho, že máme osvobodit své nitro, včetně toho, že nemáme podporovat strach a stres, jež mají tendenci se neustále hlásit o slovo, máme také "osvobodit" naši duševní schránku od toho, co je pro ni zatěžující. Zázraků a vedení se nám dostává neustále, stačí mít jen "oči otevřené", abychom je spatřili. Také nezapomínejme, že pokud budeme potřebovat pomoc, vždy se můžeme obrátit na Anděly a Nebesa, a to s neochvějnou vírou, že se vše zázračně uzdraví.Přeji krásný týden plný zázraků.

S láskou

JaninaVýklad je tvořen z "Andělských karet", z karet "Rady Andělů na každý den" od Doreen Virtue, Ph.D. a dále z kartiček "Kapky moudrosti srdce" od indicko-amerického myslitele a duchovního učitele Sri Chinmoye.

Výklady jsou kolektivní, proto nemusí rezonovat s každým.

Obecně platí, že se k nám výklad dostane ve správnou dobu, tedy i mimo určené časové období. Neboť právě tehdy v něm máme spatřit odpovědi na to, co ve svém životě řešíme a kdybychom jej objevili dříve, nemusel by pro nás být přínosný.


Andělé jsou tu pro každého z nás a velmi rádi nám pomáhají, ale nemohou tak činit bez našeho svolení, neboť respektují naši svobodnou vůli. Proto pokud potřebujeme s čímkoli pomoct, nebojme se je požádat. Můžeme si být jisti, že vždy, když se na ně obrátíme, dějí se zázraky.