Poselství - co máme nyní vědět (22. 11. 2022)

22.11.2022


Je správný čas pustit se do svých "projektů", do toho, co nás baví, naplňuje, přináší nám radost a příliv energie.


Po určité odmlce jsem cítila, že je správný čas na poselství, jež chci předat, a má zaznít takto:

Je správný čas, abychom se pustili do svých nových "projektů", činností, záměrů a začali se věnovat tomu, co nás k sobě (třeba i opakovaně) volá. Vzhledem k tomu, že je výklad kolektivní, nechť si v něm každý najde to, co s ním rezonuje (může se jednat o jakoukoli tvůrčí činnost - výrobu dekorací, pečení, dále rozšíření dovedností, vědomostí, ...). Zkrátka máme se pustit do činností, které nás naplňují, přinášejí nám radost, pocit štěstí, uspokojení a novou energii.

To, co nás k sobě táhne, jsme mohli cítit již jako děti. Máme se tedy znovu spojit sami se sebou a věnovat se tomu, co nás baví, co si přejeme umět, dělat, otevřít se své kreativitě, poddat se tvůrčímu procesu, dostat se do flow a být znovu v pocitu radosti a okouzlení, jako když jsme těmi dětmi byli. A s danými činnostmi může právě souviset i učení se novým věcem, dovednostem, "studování" něčeho nového.

Inspirace se nám může dostávat při pobytu v přírodě, a to jak při pomoci nahlížení do sebe, abychom mohli dostat odpovědi na to, co je pro nás to pravé, tak ohledně nápadů, námětů a vizí co a jak realizovat v případě, že již víme, co je "to naše". Z přírody také můžeme čerpat doslova, neboť i přesto, že jsou větve stromů téměř holé, stále nám Matka Země nabízí množnosti, jak její dary kreativně využít.

Přeji přítomný okamžik, neboť v něm prožíváme veškerou hojnost.


Pokud ucítíte, že se má poselství dostat i k dalším lidem, prosím, sdílejte jej.


S láskou

Jana Vaňková


Výklad je kolektivní, proto nemusí rezonovat s každým.

Obecně platí, že se k nám výklad dostane ve správnou dobu, tedy i mimo určené časové období, neboť právě tehdy v něm máme spatřit odpovědi na to, co ve svém životě řešíme.