Poselství na týden 7.-13. 8. 2023

07.08.2023


Vnitřní síla, hojnost.

Přemýšlíme, rozhodujeme se, zvažujeme, ale ještě vyčkáváme, jak se daná záležitost vyvine. Rozumově si skládáme indicie, cítíme nutkání jít a konat, tedy řešit a vyřešit.

Dostáváme se do své síly, do ukotvení sami v sobě, tvoříme si hojnost – jak vědomě svými přáními, tak plynutím v proudu. Získáváme svou stabilitu, poskytujeme sami sobě pocit bezpečí a všeho, co zrovna potřebujeme. Můžeme i sklízet úrodu nějaké naší práce, nalézt řešení apod.

Může se jednat čistě o najití naší vnitřní stability a klidu a nechat záležitosti, které bychom nejradši popostrčili, aby se vyvíjely samy a ve správný čas. Tedy, abychom si vzali zpět svou sílu tím, že se zaměříme na vytváření si hojnosti v přítomnosti a že nebudeme ztrácet energii potřebou kontroly něčeho, co (alespoň zatím) nemůžeme ovlivnit. 


Poselství se vždy dostane k tomu, ke komu se dostat má.

Krásné dny.

Jana


Poselství je tvořeno z tarotových a Andělských karet.

Výklad je kolektivní, proto nemusí rezonovat s každým.

Obecně platí, že se k nám výklad dostane ve správnou dobu, tedy i mimo určené časové období, neboť právě tehdy v něm máme spatřit odpovědi na to, co ve svém životě řešíme.

V případě, že byste chtěli mou činnost podpořit finančním příspěvkem, pak ho s vděkem uvítám (číslo účtu: 1241600028/3030).